WiFi Prebudiť Smart Svetlo, Budík s 7 Farieb Sunrise Sunset Simulácia Tuya APLIKÁCIE Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

Nový produkt

1 položky

Skladom

€31.32

-39%

€52.19

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

WiFi 2. Generácie Smart Wake-Up Light Víkend Sunrise Spánku Pomoc Digitálny pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Simulácia 4 Alarmy/FM Rádio/Spánok, Nočné Svetlo pre Deti, Dospelých, Spálňa Kompatibilný so Alexa Domovská stránka Google

Podľa MoesHouse

Vlastnosti Produktu:

1.Hands-free Hlasové Ovládanie : nové 2. Generácie s mart wake-up light je kompatibilný s Amazon Alexa, domovská stránka Google, ktorý umožňuje w ork s hlasové povely, no kábel potrebné, len vyžaduje, 2.4 GHz W iFi pracovať s oveľa m rudy convenien ce a zábavy. Ľahko uvoľniť si ruky v inteligentnejší spôsob.

2. Smart App Control: nové 2. Generácie smart wake-up light je prepracovaný s Tuya/Smart Život App funkcie. Smart Života/Tuya smart app pomáha prepojiť váš smart wake-up svetlo do vášho domova 2,4 Ghz Wi-Fi. Môžete pohodlne ovládať ľubovoľnom čase z ľubovoľného miesta.Všetky funkcie wake-up light môžu byť konfigurované na App inteligentne,v ktorom premeniť váš wake-up light inteligentné jedno,ako dlho, ako môžete pridať zariadenie do svojho inteligentného života app účet úspešne.

3. Sunrise/Sunset Simulácia Budík: Vyberte, keď chcete prebudiť a nechajte vaše jemné sunrise udržať sviežu. Od 10 do 60 minút pred vybraných prebudiť čas, svetlo sa zapne a bude spočiatku veľmi mäkké, postupne stávajú jasnejšie a jasnejšie. A spánku s stmievanie západe slnka. Môžete nastaviť jas od 5% do 100% vašej vlastnej potreby.A automatický režim úprava jasu nezanecháva žiadne ďalšie problémy alebo starať o jasným svetlom, ktoré bolí, oči, do určitej miery.

4 . Budík so Snooze Funkcia : nové 2. generácie prichádza s 4 alarmy a dajú nastaviť 4 rôzne čas v ten istý deň. Nové pridané dva alarmy s výberom nastavenie pracovného dňa a víkendu, alarmy samostatne,čo umožňuje nastaviť voľný čas budenia svoje vlastné potreby a preferencie.Okrem toho,s nooze funkcia umožňuje 8-15 minút navyše spánku pred upozornením, opäť,ktorý sa sústredí na smart humanized jeden.

5. 7 Prírodných Zvukov a FM Rádio: Naše prebudiť budík prichádza s 7 druhov zvuk, ak chcete zvoliť, aby sa prebudiť s komfortom , ako je čistá hudba, vtáky, lesné, vlny, pípanie a dokonca aj FM rádio voliteľné,len l ong stlačte FM tlačidlo pre 2 sekúnd, kým sa hviezda s a potom budete môcť automaticky prehľadá všetky stanice,v rozsahu 76-108.0 MHz. To vám pomôže prebudiť viac prirodzene, než hlasné blared pravidelné alarm s týmto nové aktualizované wake-up light.

P arameter:

D isplay:LED displej

L únik Jas:Úroveň 20

L únik Farba:7

V olume Úrovni:16

D isplay Jas:4

Alarmy:4

Budík Zvoní:7&FM Rádio

S unrise Simulácia:60 minút

S nooze :8-15 minuta

S nooze Čas:5times

FM Rádio:76.0-108MHz

M aterial:ABS+PC

Typ batérie:CR2032

B attery Kapacita:220mAh

Som nput Napätie:100-240V

USB Výstup:5V 2A

Veľkosť:Priemer 16.5*16.5*6typ

P ackage Zoznamu:

1*wake-up light hodiny

1*užívateľská príručka

1*USB kábel

2*stojany

Q&A

1.Otázka:to hodiny dostať úplne tma v noci, s výnimkou času?Alebo to musí svietiť, ktoré môžu mať niektorí ľudia hore?

Odpoveď:Áno,jas hodiny je nastaviteľná a môže byť vypnuté aj v noci.A nové 2. generácie, jeden dokonca umožňuje automatické nastavenie jasu podľa okolitého jasu.

2.Otázka:môžem urobiť wake-up light ísť úplne tma?

Odpoveď:Áno,existuje možnosť stlmiť alebo vypnúť svetlo pre zobrazenie času,, a ste schopní chytro nastavené na váš inteligentný telefón po pridajte ho do svojho inteligentného života app účet.

3.Otázka:môžem nabíjanie telefónu pomocou hodiny?

Odpoveď:Áno,tam je USB portu na zadnej strane s 5V 2A pre vás na nabíjanie telefónu pohodlne.

4.Otázka:Ako sa to osobitne líši od ostatných wake-up svetlá na Amazon?Má to nejaké nové funkcie alebo funkcie, ako ostatní?

Odpoveď:Áno,samozrejme.Táto nová 2. generácie je šikovný jeden prepracované s oveľa viac funkcií, než tá predchádzajúca.Najmä všetky funkcie môže byť nakonfigurovaný v Smart Život Aplikácie na kontrolu s viac pohodlia.A to dokonca pripisuje viac do úvahy skutočné potreby ľudí a vyhýba sa mnoho nedostatkov pôvodnej opustiť viac príjemný pomocou zážitok do svojho inteligentného života.

5.Otázka: to wake-up light prísť s sieťovej zásuvky alebo len starosti s batériou?

Odpoveď:Áno,ale nové 2. generácie wake-up light prichádza bez adaptéra.

Štítky: svietiace hodiny projektor, budík, postupné východom slnka budík, hodiny fm rádio, budík rádiom, inteligentný budík, philips západ slnka svetlo, programátor alexa, budík ciferný, hodiny na stenu.

Tabuľka dát

Svetla Jas Úroveň 20
Kapacita batérie 220mAh
Tvar kruhový
Materiál ABS+PC
Funkcia Snooze Funkcia,
Štýl Európa
Farbu Svetla 7
USB Výstup 5V 2A
Jas Displeja 4
Vstupné napätie 100-240V
Úroveň Hlasitosti 16
Formulár Jednu Tvár
Typ Displeja Digitálne
Typ Batérie cr2032
Displej LED Displej
Typ Obrazovky led
Budík zvoní 7&FM Rádio
Spánok 8-15 minuta
Spánok Čas 5times
Sunrise Simulácia 60 minút
Motivity Typ Digitálne
Alarmy 4
fm rádio 76.0-108MHz
VeľkosťPriemer

Recenzie

Napísať recenziu

WiFi Prebudiť Smart Svetlo, Budík s 7 Farieb Sunrise Sunset Simulácia Tuya APLIKÁCIE Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

WiFi Prebudiť Smart Svetlo, Budík s 7 Farieb Sunrise Sunset Simulácia Tuya APLIKÁCIE Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google

Súvisiace produkty: