Launch X431 Creader vii+ OBD2 Skener ENG ABS, Airbag NA Auto Code reader skener OBDII Diagnostický Nástroj Automobilový Skener 7+

Nový produkt

1 položky

Skladom

€106.83

-19%

€131.89

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Launch Creader VII Plus - Motor, Prevodovka, ABS a Airbag Systém Diagnostický Nástroj

Na Creader VII+ pomáha užívateľom čítať a jasné kódy a zobrazenie živých dát v motore a systémy na prenos za rok 2006&novších vozidiel, jednoduchým a efektívnym spôsobom. Navyše, tento diagnostický nástroj podporuje full OBD2 funkcie, aby sa dobre monitorovanie vozidla emisií a vypnite check engine svetlo.

Podporované Languagues:

Angličtina, Francúzsky, Španielčina, Nemčina, Ruština, Japončina, Portugalčina.

Aktualizácia & Záruka

Doživotná Bezplatná Aktualizácia & 1 Ročná Záruka

Diagnostické Na Motor, Prevodovka, ABS a Airbag Systém.

Pre Motora Systém:

Pre Motora Systém:

Pre Prenos:

Má veľký zmysel v bezpečnej jazdy keď vaše auto je pošmyknutia alebo ťažké shift. Tento diagnostický scanner môžete obrázok problémy von cez čítanie kódov v Prenosovej sústavy alebo kontrola zdravotného stavu cez live data zobrazenie.

Pre ABS Systém:

Diagnostika ABS problém by mal vždy začať s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ďalej budete potrebovať, ak chcete prevziať ABS kódy povedať, kde je problém, a to je to, čo tento skener, ktorý má pre vás.

Pre SRS Systém:

SRS, bezpečnosť zadržiavací systém, je vytvorený zo vplyv senzory, ovládací modul, a airbagy seba, a to diagnostický prístroj môže vyhľadať každý elektronické parameter skontrolovať jeho zdravotný stav.

Plný OBDII Funkcie pre väčšinu z OBD2 autá.

1. Načíta generické (P0, P2 ,P3 a U0), výrobca špecifické (P1, P3 a U1) kódy, a čaká kódy 2. Ľahko determindes príčinou Check Engine Svetlo 3. Vypne MIL vymaže kódy a obnoví monitory 4. Zobrazí DTS vymedzenie pojmov na 320*480 TFT corlor obrazovke 5. Názory freeze frame údajov 6. Zobrazuje monitor a I/M rediness stav 7. Číta live PCM data stream 8. Zobrazí live O2 senzor testovacích dát 9. Vykonáva súčasné testovacie moduly 10. Rozšírené OBD II Režime 6 11. Grafy Displej, Záznam Údajov& Replay a DTCs tipy príručka užívateľa na príčinu problémov kód rýchlejšie, úspory diagnostika a repari čas 12. Načíta informácie vozidla (VIN, CIN a CVN )

Podporované Značky Automobilov(Po roku 2005):

Ázijské: pre Suzuki, pre Honda, pre Mitsubishi, Pre Nissan, Pre Toyota, pre Mazda, pre Hyundai, pre KIA, pre Subaru, pre Infiniti, pre lexus, pre Acura, pre ISUZU. Amerika: pre Ford, pre GM, pre Chrysler. Európa: pre Benz, pre BMW, pre VW, pre Opel, Volvo, pre Fiat, pre LandRover, na Sedadlo, pre Škoda, pre Audi, pre Porsche, pre SAAB, Jaguar, pre Euro Ford, pre Romeo.

Štítky: spustenie mini pro, obd2 skener, launch creader 24 v, launch x431, spustenie skener x431, 2 elm, spustenie, launch x431 crp 909, ms906, Dobrý.

Tabuľka dát

Záruka 1 Rok Záruka
Aktualizácia Softvéru Áno
Hardvéru Verzia Na Lastest verzia
Verzia Softvéru Na Lastest verzia
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Názov Značky spustenie
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia FCC
Aktualizácia Doživotná Aktualizácia Zadarmo

Recenzie

Napísať recenziu

Launch X431 Creader vii+ OBD2 Skener ENG ABS, Airbag NA Auto Code reader skener OBDII Diagnostický Nástroj Automobilový Skener 7+

Launch X431 Creader vii+ OBD2 Skener ENG ABS, Airbag NA Auto Code reader skener OBDII Diagnostický Nástroj Automobilový Skener 7+

Súvisiace produkty: