OBD2 Auto Diagnostický Nástroj Jeden Zelený PCB Dosky R3 2016 R1 Keygen Softvéru pre osobné a Nákladné Automobily

Nový produkt

1 položky

Skladom

€22.63

-19%

€28.28

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Jazyková podpora: anglický, Český, Dansk, Nemec, Espanol, Francais, grécky, Hollands, maďarský, Italia, Norsk, poľskom, Rumunskom, ruskom, Srpski, Suomen kieli, Svenska, turecký. rýchly a spoľahlivý diagnostický nástroj slúži ako spojenie medzi vozidlom a počítač. To funguje na oboch starých a nových vozidiel.

S AUTAMI, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre osobné automobily a ľahké dodávkové automobily od roku 1988 ďalej. Celkom 47 rôznych značiek. S VOZÍKOV software package, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, autobusy a prívesy od 1995.

Celkom 37 rôznych značiek. Diagnostický program GENERIC je určený pre právnych predpisov, na základe diagnostiky, ktoré sú osobitne zamerané na emisnej chybových kódov. GENERICKÉ je zahrnuté v a NÁKLADNÉ AUTOMOBILY balíkov.

Multiplexer funkciu, 2xHS MÔŽE (ISO 11898-2), SW MÔŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analógový v, 5volt out).

V sériové sme urobiť nasledujúce:

1) Čítanie a mazanie chybových kódov ; 2) Čítanie live údajov ;3) Základné nastavenia ;4) Scan funkcia ;5) Plne v súlade s eOBD/OBDII normy ;

To môže urobiť follwing: 1. Výroba špecifické sériové diagnostikovať ;2. Scan funkcia;3. EOBD/OBDII komunikácie;4. Výrobné Systémy ;5. Motor ;6. Zapaľovanie ;7. ABS ;8. Servis reset (nulovanie); 9. SRS ;10.Immobilizer ;11.Nástroj ;12.Komfort systému ;13.Výstroj-box, atď.

Poznámka: withbluetooth

rýchly a spoľahlivý diagnostický nástroj slúži ako spojenie medzi vozidlom a počítač. To funguje na oboch starých a nových vozidiel.

2.S AUTAMI, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre osobné automobily a ľahké dodávkové automobily od roku 1988 ďalej. Celkom 47 rôznych značiek. S VOZÍKOV software package, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, autobusy a prívesy od 1995.

3.Celkom 37 rôznych značiek. Diagnostický program GENERIC je určený pre právnych predpisov, na základe diagnostiky, ktoré sú osobitne zamerané na emisnej chybových kódov. GENERICKÉ je zahrnuté v a NÁKLADNÉ AUTOMOBILY balíkov.

4.Multiplexer funkciu, 2xHS MÔŽE (ISO 11898-2), SW MÔŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analógový v, 5volt out).

Vlastnosti A Výhody

Biela rozhranie ( kvalita)

LED NA OBDII

Kábel USB DVD

Zadarmo actived pre kedykoľvek

LETOVÝ ZAPISOVAČ

S letovým zapisovačom funkcie môžete nahrať parametre v reálnom čase počas jazdy vozidla. Počas nahrávania môžete s stlačte tlačidlo označte konkrétne chybové tak, že môžete preskúmať zistená chyba na neskôr.je vybavený vstavaným-v pamäti, čím eliminujú potrebu priniesť počítač. Pamäť košíku nie sú zahrnuté v balení .

FARBA MULTI INDIKÁTOR

S multi farba indikátora máte plnú kontrolu nad diagnostického procesu. Rôzne farby a zvuk komunikuje stav a umiestnenie indikátora umožňuje vidieť to z ďaleko. Napríklad, ak indikátor striedavo modrej a zelenej je v komunikácii s kontrolnou jednotkou vozidla.

SKONTROLUJTE NAPÄTIE

Keď je pripojený k vozidla, jednotka bude skontrolujte napätie batérie vozidla a automaticky upraví sám vozidla napätie úrovni 12 alebo 24 voltov. Ak je napätie príliš vysoké alebo príliš nízke, upozorní vás aj zvuk a svetlo a tiež sa môžete byť upozornení, cez ikonu batérie v našej diagnostického softvéru.

VIN ČÍSLO KAROSÉRIE

V našich vozidlách softvér, máme inteligentné funkcie, ktoré vám umožní prečítať číslo karosérie z vozidla, ktoré by ste chceli diagnostikovať. To zabezpečuje, že správny model a rok je vybraný automaticky. Okrem toho, kód motora pre vozidlá, ktoré sú bežne dostupné na trhoch, je tiež vybraný automaticky.

ISS

Intelligent System Scan (ISS) kontroluje cez všetky systémy vo vozidle a zobrazí chybových kódov, ktoré sú uložené v každom systéme. To šetrí čas a získate rýchly prehľad o skutočnom stave celého vozidla. Keď ISS je kompletný, môžete potom vyberte konkrétne riadiaci systém na analýzu výsledkov ďalej.

ISI

Inteligentný Systém Identifikácie (ISI) identifikuje a vyberie automaticky typ radič, ktorý je namontovaný vo vozidle. To zabezpečuje, že diagnostické relácie je vykonané správne správne parametre, ako je potrebné.

SPRÁVA FUNKCIE

V rámci tejto funkcie kartu, budete mať možnosť vidieť úpravy a úpravy, ktoré sú možné pre konkrétne vozidlo bez toho, vozidlo u vás. Spolu s pomocníkom ako sprievodca, môžete plánovať a efektívne vašu prácu, dokonca aj v zložitých situáciách.

OBD-FUNKCIE

je vybavený jedinečnou multiplexer technológia, ktorá umožňuje byť použité na všetky typy vozidiel, bez ohľadu na úroveň napätia a komunikačných noriem. Pre tie vozidlá, ktoré nepoužívajte štandardný 16-pin konektor, ponúkame kompletnú sadu overené a prispôsobené adaptér, káble a súpravy.

Štítky: obd2 skener, christma, delphi diagnostiky ds150e, softwar, launch x431, breadboard solderless, skener, auto diagnostické prístroje, sklad, outillage.

Tabuľka dát

Verzia Softvéru 2014 R2,2014 R3,2015 R3,R1 2016
Funkcia 2 2015 R3 s keygen
Hardvéru Verzia Nové
Jazyk angličtina
Aktualizácia Softvéru No
Kvalita najlepšia kvalita
Certifikácia CE
Model Auto Diagnostický nástroj
Špeciálne Funkcie č'r
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ACARTOOL
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Funkcia 5 2016 R1 Najnovšie
Package ŠTANDARD

Recenzie

Napísať recenziu

OBD2 Auto Diagnostický Nástroj Jeden Zelený PCB Dosky R3 2016 R1 Keygen Softvéru pre osobné a Nákladné Automobily

OBD2 Auto Diagnostický Nástroj Jeden Zelený PCB Dosky R3 2016 R1 Keygen Softvéru pre osobné a Nákladné Automobily

Súvisiace produkty: