Android 9.0 Tesla Štýl 6 Core Auta GPS Navigácie pre Toyota Crown Dvanástom/Trinásteho/Štrnásteho Generácie Ovládanie Hlasom 4G+64 G

Nový produkt

1 položky

Skladom

€529.99

-24%

€697.36

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

10.4 Palce Špeciálne Auto Stereo

pre Toyota Crown Dvanástom Generácie 13.6 Palcový Špeciálne Auto Stereo

pre Toyota Crown Trinásteho Generácie

pre Toyota Crown Štrnásteho Generácie Hlavné Funkcie: CPU: Android 9.0 Systém Rockchip 3368 PX-6 6-Core

Riešenie napájania: 1920*1080 4GB DDR3 RAM Pamäť

Postavený V 32 GB/64 GB Inand, Podporuje Max 64 G Podpora Externých 4G/3G Dongle / TMPS / USB & TF Karty Connction/ DVB-T / OBDⅡ / DAB+

Kompatibilita : 1. Podporuje split screen display dve funkcie naraz. 2. Podporuje celý displej zobrazenie navigačnej mapy. 3. Inštalácia Android aplikácie v Play Store a z "Neznámych zdrojov". 4. GPS navigácia s Android aplikácie podľa vášho výberu. 5. WiFi pripojenie na Internet. Bluetooth hudby a hands-free telefonovanie. MirrorLink s smartphony. Dotykové ovládanie automatické/manuálne A/C. Displej vozidlo ako ot. / MIN, rýchlosť. 6. Zachováva pôvodné záložné cam modul, USB, volant ovládanie, atď. 7. Podporu väčšiny audio a video formát. Podpora Obraz v obraze(PIP) prehrávanie filmov. 8. EQ vyvážený zvuk technológia spracovania a Blutoothe 5.0 Audio. 9. Podporuje RCA spätné kamery a iné RCA Video vstup. 10. Vstavaný Carplay, Pracuje s IOS/Android Systému 11. Podporuje ovládanie Hlasom--iba v angličtine 12. Podporuje Android Auto,HDMI Pozornosť!

Budeme poskytovať Zadarmo Zadnej Kamery pre Každý Balík!!!! 1. Iný model Auta, sa vyžadujú rôzne bezpečnostné postroje. Prosím, uistite sa, že ste zaslať nám informácie o vaše auto: a. Model auta, b. Vyrábať Rok c. Obrázok Konzoly Centrum 2. Ako môžem vedieť, či rádio hodí moje auto? Aké autá sú kompatibilné je zvyčajne uvedené na záznamom o produkte na stránke. Môžete sa tiež odporúča, aby nám poslať obrázok na palubnej doske auta, zobrazujúci OEM rádio a/C ovládacom paneli pre potvrdenie kompatibility. Produkt Show:

Ak je vaše auto palubnej dosky je rovnaký ako pod obrázok, potom si môžete kúpiť túto jednotku priamo v našej predajni. FAQ Aké funkcie má Android rádio ponuky? Android rádio pre Android tablet, ktoré zahŕňa schopnosť ak chcete nainštalovať Android aplikácií a GPS navigácie s navigačným aplikácie podľa vášho výberu. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť pripojenia MirrorLink s iPhone alebo telefónov so systémom Android, Wi-Fi pripojenie, Bluetooth hudba a hovory, AM/FM rádio, atď, zatiaľ čo väčšina OEM funkcie sú zachované. Ďalšie príslušenstvo ako adaptér Bluetooth, digitálny TV tuner, USB, DVD prehrávač, služby po predaji zálohu, fotoaparát, atď. O montážny Návod Väčšinou, Android rádiá sú plug and play, a obvykle nie sú drôty diagram k dispozícii ukážeme, ako sa pripojiť na autá, takže väčšinu času, ľudia môžu inštaláciu rádia sami. Môžeme poskytnúť aj live pomoci online na vyžiadanie. Ak však máte strach z porušenia nič v aute, je lepšie venovať profesionálne a vykonajte inštaláciu. Musím platiť clo?

Cena nezahŕňa dane, clá alebo poplatky účtované vlády. Kupujúci je zodpovedný za tých poplatkov, ak je to vhodné. Ak nie platiť za nich prosím, nie kúpiť. Ak máte špeciálnu požiadavku na deklarované hodnoty, prosím, pri zadaní objednávky. Čo pre Android môžu byť inštalované? Takmer všetky Android aplikácie kompatibilné s Android firmware verzia rádio môže byť nainštalovaný. Google Play je zahrnuté v rádiu. Inštalovať môžete aj aplikácie, ktoré nie sú v PlayStore povolením 'Neznáme zdroje'. Ako sa môžem pripojiť rádio na Internet? Android rádiá majú Wi-Fi pripojenie, takže môžu byť pripojený k žiadnej sieti Wi-Fi, ak poznáte heslo. Ak sa chcete pripojiť na Internet, ďaleko od svojho domova, môžete buď zapnite telefón, Wi-Fi Hotspot, alebo kúpiť venovaný Mobilný Wi-Fi Hotspot pre vaše auto. Niektoré Android rádiá majú tiež zabudovaný v SIM slot, ktorý vám umožní používať SIM kartu dostať 3G alebo 4G LTE pripojenie.

FAQ Aké funkcie má Android rádio ponuky? Android rádio pre Android tablet, ktoré zahŕňa schopnosť ak chcete nainštalovať Android aplikácií a GPS navigácie s navigačným aplikácie podľa vášho výberu. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť pripojenia MirrorLink s iPhone alebo telefónov so systémom Android, Wi-Fi pripojenie, Bluetooth hudba a hovory, AM/FM rádio, atď, zatiaľ čo väčšina OEM funkcie sú zachované. Ďalšie príslušenstvo ako adaptér Bluetooth, digitálny TV tuner, USB, DVD prehrávač, služby po predaji zálohu, fotoaparát, atď. O montážny Návod Väčšinou, Android rádiá sú plug and play, a obvykle nie sú drôty diagram k dispozícii ukážeme, ako sa pripojiť na autá, takže väčšinu času, ľudia môžu inštaláciu rádia sami. Môžeme poskytnúť aj live pomoci online na vyžiadanie. Ak však máte strach z porušenia nič v aute, je lepšie venovať profesionálne a vykonajte inštaláciu. Musím platiť clo?

Štítky: jeep multimediálny systém, 120 land cruiser, adas android gps, 3 model, dieťa tiara, toyota corolla verso rám android, lc100, vlastné toyota koruny, ipega pg, rádio toyota land cruiser 100.

Tabuľka dát

Rozhranie RCA
Multi-obrazovky Interakcie Split screen display dve funkcie naraz
Pre Vozidla Značky/Modelu TOYOTA
Din Jeden Din
ROM 32G
Názov Modelu PG-TL04
Ovládanie hlasom Len v angličtine
Auto Stereo fit pre Toyota Crown Dvanástom/Trinásteho/Štrnásteho Generácie
Rozlíšenie 1920*1080
HDMI Rozhranie podporuje
Android AUTO podporuje
Digital Media Format JPEG
Druh Materiálu ABS
Napätie 12V
Moc Von 4*60W
Bluetooth 5.0 Hands-free Hovoru/Hudba Bezstratovú Kvalitu Zvuku
TF/Micro SD Slot 2
Názov Značky PENGGPS
Land Cruiser Prado-Rok 2012
Jazyk OSD Grécky
Toyota Model land cruiser prado
Pamäť RAM 4G
Umiestnenie Auto Konzoly
Špeciálne Funkcie Vstavaný Reproduktor/Mikrofón
Pôvod CN(Pôvodu)
Volant funkcia podporuje
Prevzatie APLIKÁCIE podporuje
Off-line a on-Line Mapy podporuje
Max Externej Pamäte 64 G
Operačný Systém Android 8.1
Buïte v Carplay Pracuje s IOS/Android Systém
Položka Veľkosť 13.6 palec
CPU Android 8.1 systém 6 Core
Položka Hmotnosť 6kg
WiFi/Bluetooth podporuje
Sieť Pri používaní WiFi Dongle alebo Mobilný Hotspot

Recenzie

Napísať recenziu

Android 9.0 Tesla Štýl 6 Core Auta GPS Navigácie pre Toyota Crown Dvanástom/Trinásteho/Štrnásteho Generácie Ovládanie Hlasom 4G+64 G

Android 9.0 Tesla Štýl 6 Core Auta GPS Navigácie pre Toyota Crown Dvanástom/Trinásteho/Štrnásteho Generácie Ovládanie Hlasom 4G+64 G

Súvisiace produkty: