M6 6010 Typ Disku Striedavý Motor, Súčasti trojfázový s permanentným Magnetom Generátor modely Lietadiel Motora 18N20P

Nový produkt

1 položky

Skladom

€45.88

-8%

€49.87

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Typ 1--18N20P komplet náhradné diely (s výnimkou smaltovaný drôt)

Typ 2--18N24P komplet náhradné diely (s výnimkou smaltovaný drôt)

Typ 3--18N20P skončil stroj (24V3000 turn)

Typ 4-- 18N24P skončil stroj (24V3000 turn)

modname=ckeditor

Typ 1: Vzťahuje sa na semi-finished produkt, ktorý môže byť vymontovaný v čase prepravy. Neobsahuje smaltovaný drôt. Pri odstraňovaní sami, uistite sa, že uloženie odstránenej časti.

Typ 2: vzťahuje sa na polotovary, ktoré boli nainštalované do rotora a statorového v čase prepravy a musia byť zrušené a ladenom do práce.

Typ 3: zapnutie napájania, používateľ potrebuje vybaviť striedavé vodiča (alebo RC ESC), pripojte tri fázy motora UVW do práce, maximálna pracovná rýchlosť je o 24V3000 ot. / min. Hotové stroj je dodávaný. Obchod neupravuje dynamické vyváženie motora. Je normálne, že pre vysokú rýchlosť rotácie na vibrovanie. Obchod neakceptuje, konzultácie a po predaji takýchto problémov.

Žiadne učenie videá, žiadne návody, č technickú podporu, no po predaji, užívatelia potrebujú výskumu, montáž a ladenie sami. Obchod a nie je zodpovedná za výsledky montáž.

Tento produkt prijíma vysoko kvalitné kremíka oceľového plechu vysokorýchlostné punč dierovanie statorového, vysoká priepustnosť oceľové rúry presné auto rim, vysoká teplota odolný vysokovýkonný NdFeB silné magnetické ocele, a rotora držiak je precízne spracované inžinierske plasty, len jednoduché navíjanie Môžu byť zostavené do vysoko výkonný striedavý motor.

To môže byť použité ako energia motor pre multi-rotor lietadla a jeho výkonnosť nie je nižšia ako podobné produkty na trhu. Zároveň je to aj s vysokou účinnosťou generátor, ktorý akceptuje vonkajšou silou, prenos a môžu výstupom trojfázový striedavý prúd, ktorý môže byť premenený na jednosmerný prúd pridaním tri fázy usmerňovača most.

Tento produkt bol vopred zmontované (ale rotora držiak, oceľový prsteň, a magnetické ocele nie sú oficiálne nainštalovaný, nelepí a nie je stanovená). Montáž po inštalácii magnetické ocele je zobrazený v hlavnom obrázku pre jednoduchú demontáž.

Po nákupe, používateľ potrebuje lepidlo rotora a opraviť magnetické ocele do drážky na konci krytu držiak a vnútornej steny z oceľových v prekvapené, aby podľa polarita NSNS. Po konečnú montáž môžu byť testované po lepidlo je úplne vyliečiť. Predvolené slot konfigurácia súprava je 18N20P (18 slot 20 pól)

Veľkosť: Priemer 70.5* hrúbka 34cm (s výnimkou hriadeľa)

Váha: cca 300 g

Rotujúci hriadeľ: Φ8mm*17 mm

Statorového: priemer 60*hrúbka 10 mm

Slot pól konfigurácia: 18 slotov a 20 pólov

modname=ckeditor

Štítky: striedavý motor, prehrabať tričko ženy, magnet neodýmu, gimbal motora, striedavé esc motora, Striedavé, fáza permanentným magnetom alternátor, 150kva generátor, lietadlá motorové, elektrický elektrický vozík.

Tabuľka dát

Druh Klimatizácia Časti
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

M6 6010 Typ Disku Striedavý Motor, Súčasti trojfázový s permanentným Magnetom Generátor modely Lietadiel Motora 18N20P

M6 6010 Typ Disku Striedavý Motor, Súčasti trojfázový s permanentným Magnetom Generátor modely Lietadiel Motora 18N20P

Súvisiace produkty: