Dvojité Mini Ucho Načúvacie prístroje Nabíjateľná Sluchu Zariadenia Digitálne sluchadla, Audifonos Sluchu Zosilňovač pre Starších s puzdrom

Nový produkt

1 položky

Skladom

€41.21

-24%

€54.94

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Tipy pre kupujúcich: príčinou vytie/šum: V záujme toho, aby mini veľkosti sluchadla, vnútorný zosilňovač a mikrofón sú blízko seba. Zvuk je priebežne prijaté a rozšírený, tak to má určitú možnosť vyrábať vytie po zapnutí. V súčasnosti, malé načúvacie pomôcky a high-power načúvacie pomôcky na trh môže len ťažko vyhnúť vytie, a to len full-digitálnych načúvacích prístrojov môže vyhnúť vytie.

Spôsoby, ako sa vyhnúť vytie/šum:

1. Keď je moc vysoká (na zosilnenie zvuku je veľký), vytie je viac pravdepodobné, že sa vyskytne. Preto, postupne zvýšiť objem od nízka, môže sa účinne zabránilo vytie.

2. Keď zvukovod je úplne uzavretá, nie je vytie zvuk. Preto, prosím, použite sluchadla po čistenie zvukovodu, a testovať zátkové chrániče sluchu od veľkých na malých nájsť najvhodnejšie zátkové chrániče sluchu.

3. Po vypočutí pomoci vstúpi do zvukovodu sa odporúča, aby sa zasadila sluchadla s prstami a pridržte ho na 1-2 sekundy, a potom ju pustite plne rozšíriť earplug.

Okrem toho: Ak nechcete vedieť, ako ho používať, alebo sa vyskytol problém s vaším sluchadla, prosím, neponáhľajte sa a zanechať negatívne recenzie a obráťte sa na nás. Ďakujem. Funkcia

1. Vrchol Zisk(dB): 57dB,Vhodný pre mierne až stredne strata sluchu (Odkaz strata sluchu mapa)

2. Nabíjateľné a vymeniteľné nabíjania: Váš načúvacie prístroje môžu byť účtované dvakrát s odnímateľným plnenie prípade. (Čo potrebujete na nabitie vymeniteľné plnenie prípade prvý.) To je prenosný a šetrí vaše problémy na tlačidlo kúpiť batérie často.

3. Čas nabíjania: Nabíjanie 2 hodiny.(Pre vymeniteľné plnenie prípade)

4. Biomimetic dizajn: Určené pre sluchovo postihnutých,viac montáž zvukovodu. Necíti bolesť aj keď nosia na dlhý čas.

5. Ak uchu dome nie je úplne vyplniť do zvukovodu alebo úniky vzduchu pri uchu dome, ktorý vám spôsobuje nepríjemné pískanie.Dáme 3 rôzne veľkosti zátkové chrániče sluchu na zníženie vytie a hluku.

6. Darček pribalené: dáme sluchadlo box na prepravu.Každý set obsahuje zodpovedajúce batérie, slúchadlá a čistiaca kefa atď.Bude skvelé darčeky pre svojich priateľov alebo rodiny.

Parametre výrobku

Vrchol OSPL 90 ( dB SPL): 117dB

HAF OSPL 90 ( dB SPL): 109dB

Vrchol Zisk(dB) : 57dB

HAF/HMLA Zisk (dB) : 52dB

Frekvenčný rozsah(Hz) : 400-4500Hz

Celkové harmonické skreslenie: ≤7%

Špecifikácia

Názov produktu: CIC sluchadla

Farba: Čierna

Hmotnosť: celkom 185 g

Package zahrnuté

1 × Načúvacie prístroje (pár)

1 × Vymeniteľné plnenie prípade

4 × chrániče sluchu(rôzne veľkosti)

1 × Nabíjací kábel

1 × sluchadla, čistiaca kefka

1 × držiak, nastavenie Hlasitosti

1 × Návodu (Prosím, uistite sa, že má čítať manuál pred použitím) .

Inštrukcie

1. Čistenie zvukovodu pred použitím.

2. Poplatok hearing aids, zase botton na N.

3. Ak ho používate prvýkrát, prosím, zapnite hlasitosti na minimum a potom pomaly ju zvýšiť.

4. Vyskúšajte a vyberte vhodné ucho dome. Nainštalujte ucho dome a uistite sa, že je pohodlne vojde.

5. Vložte sluchadla do zvukovodu,nastavte jeho polohu vo zvukovode až mäkké eartip je plne nasadené a vyplniť zvukovodu.

Oznámenie

1. Ak slúchadlá nie vyplňte zvukovodu, môže to spôsobiť, pripomienky alebo whistler,Tak zopakujte krok 5 na zníženie vytie a hluku.

2. Vypnite sluchadla, ak ich nepoužívate. 3. Použite pôvodné plnenie hlavu a nabíjací kábel pre nabíjanie. Inak produktu môže byť poškodený. 4. Ak potrebujete použiť náhradnú nabíjačku, použite, prosím, nabíjačka vhodná pre produktu. Ak nevhodné nabíjačka slúži na nabíjanie výrobku, bude to spôsobiť poškodenie výrobku. Aktuálne uplatniteľné nabíjačky:4.2 V, ≤30mA (táto položka obsahuje iba nabíjací kábel, žiadne zodpovedajúce plnenie hlavy)

Štítky: diy zosilňovač kovové puzdro, výkonný zosilňovač sluchu, e30 prepínač, homepod, kochleárne, naslúchacích pomôcok bluetooth, fones sem fio, pomoc počuť, hliníkové zosilňovač krytu podvozku, sluchadla, pomocné bluetooth.

Tabuľka dát

Názov produktu 9 digitálne sluchadla
Názov produktu 7 vypočutie zariadenie
Názov produktu 8 Ucha Sluchu Zosilňovač
názov produktu 4 nabíjateľná načúvacie prístroje
názov produktu 5 načúvacie prístroje digitálne
Názov Výrobku 1 audifonos
Typ Produktu Načúvacie Prístroje
Názov Značky Scienlodic
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Názov Výrobku 3 zosilňovače zvuku
Názov produktu 6 mini načúvacie prístroje
Názov Produktu 2 ITE sluchadla

Recenzie

Napísať recenziu

Dvojité Mini Ucho Načúvacie prístroje Nabíjateľná Sluchu Zariadenia Digitálne sluchadla, Audifonos Sluchu Zosilňovač pre Starších s puzdrom

Dvojité Mini Ucho Načúvacie prístroje Nabíjateľná Sluchu Zariadenia Digitálne sluchadla, Audifonos Sluchu Zosilňovač pre Starších s puzdrom

Súvisiace produkty: