Andonstar digitálny USB mikroskop mikroskop pre telefón opravy spájkovanie nástroj bga smt šperky zhodnocovanie biologických používať deti darček

Nový produkt

1 položky

Skladom

€54.21

-16%

€64.54

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

(Zariadenie na ľavej strane je AD106, ktorý nemá ŽIADNE Swtich kábel v parcely, a NIE Reflektory na stojan. Ten vpravo je AD106S)

Jeden mikroskop môže riešiť problémy v najmenej 6 polí.

Ako väčšina Andonstar mikroskopy, AD106/AD106S poskytuje veľký pracovný priestor pre používateľov.

V hornej časti objektívu môže ísť až 18 cm na základňu. A koniec objektívu môže ísť až o 11 cm vysoká.

Medzitým, optické držiak môžete točiť o 360°, čo vlastne zväčšené pracovného priestoru veľa.

Teplo, olej, dym, a iné veci, ktoré by pravdepodobne polute alebo poškodiť vaše šošovky, riešime ich VŠETKY. Kryt objektívu chráni objektív od tras, pádu a pod. A potom, UV filter môže zabrániť polution a škody od základne smerom. Vlastne UV filter môže tiež znížiť odrážajú svetlá, ktorý poskytuje lepšiu kvalitu obrazu a lepšie pomocou skúseností.

AD106S poskytuje viacero svetelných zdrojov, z rôznych smerov. V tomto prípade, tam by bolo oveľa menej tiene a reflexie.

Tento čas, poskytujeme tiež hnuteľného blok(voliteľné príslušenstvo), ktorý môže dať svetlo zo spodnej časti. Toto

dizajn by byť veľmi užitočné v niektorých oblastiach, ako napríklad šperky hodnotenia, biológia listov atď.

Aj keď sú tlačidlá na prednej strane monitora, AD106S tiež prichádza s AI vzdialené. Môžete urobiť niektoré jednoduché s ním pracovať, ako zachytiť videá a obrázky, alebo digitálne približovanie a odďaľovanie.

Tlačidlá sú užitočné, ale keď obraz ide stovky krát hore, nechcete dokonca mierne triasla pri fotografovaní v takom prípade, objekt pokuse zachytiť môžu zmiznúť z dohľadu.

Každý vie, že plastový stojan je oveľa lacnejšie a ľahšie, než kovové, jeden. Ale žiadny z našich produktov tak ďaleko prichádza s plastový stojan. Prečo?

Ako výrobca, samozrejme by sme chceli znížiť náklady, ale sme len nechcete náš drahý fotoaparát sa dodáva s vratky stojan, základňa, ktoré by bolo jednoduché zanechať stopy na alebo pravdepodobne rozpustiť, ak teplota ide príliš vysoká. Tiež, môžete povedať, rozdiel, keď si upraviť výšku tom: kovové jeden môže byť oveľa presnejšie. A byť presný je veľmi dôležité pre mikroskopy, najmä keď jej neustále približovať.

Počas spájkovanie alebo opravárenské práce, možno budeme musieť použiť teplovzdušné pištole, elektrické žehličky a iné nástroje na spájkovanie, ktoré môžu spôsobiť tepla a dymu.

A tepla a dymu sú zlé pre objektív, najmä, keď je objektív je hlavne coverd plastového materiálu. V tomto prípade poskytujeme zákazníkom UV filter, ktorý dokáže nie len chrániť objektív, a tiež znižujú odraz a túlavých svetlá

AD106S

AD106

Štítky: microscop trinocular, malý mikro kamera 4k, andonstar digitálny mikroskop, andonstar ad407, priemyselné elektronické mikroskopom, andonstar, microscop, fotoaparát microscop, nastavenie telefónu na opravu nástrojov, micro rozsahu usb.

Tabuľka dát

Teória Video Mikroskopom
Názov Značky NoEnName_Null
Drawtube 0
Materiál Plastové
Číslo Modelu AD106
Zväčšenie Pomeru 10X-220X
Funkcie Digitálne

Recenzie

Napísať recenziu

Andonstar digitálny USB mikroskop mikroskop pre telefón opravy spájkovanie nástroj bga smt šperky zhodnocovanie biologických používať deti darček

Andonstar digitálny USB mikroskop mikroskop pre telefón opravy spájkovanie nástroj bga smt šperky zhodnocovanie biologických používať deti darček

Súvisiace produkty: